אולמות אירועים בצפון – כל האולמות באתר אחד

תושבי הצפון נהנים מכל טוב ושפע של אפשרויות קסומות לחגיגת אירוע על חוף הים, מדשאות בקיבוץ, גנים ואולמות מהודרים לאירועים. החתונות היהודיות הראשונות באזור הצפון התקיימו בשנות השלושים בקיבוצים, 80 השנים שחלפו מאז שינו את מלאכת הפקת האירועים מהקצה אל הקצה. 

אולמות אירועים בצפון – כל האולמות באתר אחד

חגיגות אירועים באזור הצפון מתאימה למשפחות עם ילדים, חובבי טבע, שומרי מסורת ואנשי החברה הגבוה. אולמות אירועים בצפון משרתים כל העדפה ובקשה של בעלי השמחה. אירועים בחיק הטבע אפשר לקיים בקיבוצים ומושבים, גני אירועים ומרכזים מיוחדים לאירועים על שפת הים.

חברות הפקת אירועים בטבע מאפשרות קיום אירועים בלתי נשכחים בנקרות של ראש הנקרה, חוף כנרת, נמל עכו, שטחים פתוחים של טבע וחופי הים.

צ'ופרים מיוחדים לחוגגים אירועים בצפון

  • אולמות אירועים באווירה של טבע
  • אטרקציות מיוחדות לאורחים בקיבוצים
  • הפלגה וצילומים בנמל עכו לפני האירוע
  • קייטרינג על טהרת המזון הטרי והאורגני
  • שילוב של אירועים עם לינה בצימרים לאורחים

אולם אירועים באזור הצפון מציע אירוע באווירה נעימה של ירוק בעיניים ואוויר צח. ילידי אזור הצפון נוהגים לשוב אל השורשים ולקיים אירועי חתונות ושמחות משפחתיות על הדשא במושב. האורחים מהעיר הגדולה נהנים לחוות את האירועים המיוחדים ולצאת מהשגרה.

נשמח לארח אתכם, להגיש לכם מנות לדוגמא ולהציג את אולמות האירועים המהודרים שלנו. תפריט הטעימות לקראת האירוע כולל מנות ראשונות, מנות עיקריות וקינוחים מפנקים. כבר בפגישה אפשר יהיה לטעום את השירות האדיב של צוות האולם.

השארת תגובה